“Дій, щоб змінити Україну”

Наш проект став результатом роботи шести чудових експертів у різних галузях: права, публічного врядування, законопроектної роботи та міжнародних відносин із Молдови, Росії та України в рамках проекту «Центр вивчення демократії», який реалізується Німецько-Польсько-Українським товариством та Європейсько-Українським центром молодіжної політики та фінансується Федеральним Міністерством закордонних справ ФРН.

Задля сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та Молдові, поширення кращого досвіду реалізації права на участь в управлінні державними та місцевими справами було створено он-лайн ресурс «Actions».

Веб-ресурс «Actions» призначений для громадських активістів, які бажають поділитися досвідом та майбутніх активних громадян, які зможуть надихнутися успішними історіями й отримати інструкції для вирішення тих чи інших проблем у місті. Наразі, успішні історії й інструкції розподілені за чотирма напрямами:  Інфраструктура, Урбаністикаб Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та рiзне. У майбутньому планується розширити кількість напрямів для публікації успішних кейсів та інструкцій.

Створено також вкладення із навчальними відеоматеріалами та методичним забезпечення громадської діяльності.

Ваше благополуччя залежить від ваших власних рішень. (Джон Д. Рокфеллер)