Наша команда

ЄМЕЛЬЯНОВА Анна
Анна Ємельянова - юрист, дослідник та громадський активіст. Вона здійснює дослідження щодо інструментів е-демократії. Цікавиться літературою та кіно.
МУСТЕАТА Александру
Александру Мустеата має 10 років досвіду роботи у громадських організаціях Молдови, спеціаліст з міжнародних відносин. Любить займатися аналізом політики та вирішенням питань безпеки.
ПЕРМЯКОВА Альона
Альона Пермякова спеціалізується на міжнародних відносинах ЄС та дипломатії. ЇЇ науковий та дослідницький інтерес зосереджений на місці України в Східному партнерстві. Альона малює та грає на фортепіано.
ВАСИЛЬКIВСЬКИЙ Олександр
Олександр Васильківський цікавиться розвитком приватно-публічного партнерства та фандрайзингом. Він любить спорт, музику та військове мистецтво.
САВIДI Антон
Антон Савіді працює у громадському секторі. Він займається розвитком громадянської освіти, міжнародною співпрацею і розвитком громад. Антон також цікавиться креативною економікою та історією.
ПЕСОЦЬКА Катерина
Катерина Песоцька - юрист, аспірант. Тема її дослідження присвячена проблемі внутрішньопартійної демократії в Україні. Катерина полюбляє балет та класичну російську літературу.