Нове життя для площі Чехова (Кишинів, Молдова)

Площа Чехова – це публічний простір, який знаходиться у Кишиневі, Молдова

Поряд з площою знаходяться готелі, торгові центри, кафе та університет. Щодня коло 10 тисяч людей проходять повз цей простір. Внаслідок відсутності догляду, площа стала занедбаною і пустою. Крім парковки, сміття і кущів на площі нічого немає, а особливо не вистачає таких банальних речей як лавки і вуличне освітлення.

Група місцевих активістів створила громадську ініціативну групу з одною чіткою метою: відремонтувати та оживити цей міський простір.

Ідея полягала в тому, щоб зробити місце зручним для людей.

План дій складався з двох кроків. По-перше треба було встановити лавки, сміттєві баки, вуличні ліхтарі і зробити генеральне прибирання. Дякуючи місцевій фірмі, там має з’явитись також зона вільного Wi-FI. Загальний бюджет проекту складав $15 000. Ці гроші планувалось використати для закупівлі лавок, смітників та ландшафтних робіт. Гроші збирали за допомогою краудфандингу, місцеві жителі, локальні компанії та інші небайдужі зробили свій фінансовий внесок у спільну справу.

Як ми це зробили?

  1. Брендування

Команда проекту створила персоналізований бренд, який допоміг залучити прихильників. З нічийного простору вони змогли створити “Наш Простір”. Бренд використовувався для адвокаційної компанії онлайн, щоб отримати підтримку від муніципалітету. Бренд успішно допоміг кампанії по збору грошей і зіграв важливу роль в промоції цього міського проекту.

2. Гроші 

Суму у $15 000 була зібрана за допомогою краудфандингової платформи IndieGoGo. Більш як 2000 людей підтримали проект.

  1. Що було зроблено? 

За зібрані гроші була встановлена система поливу і під’єднане освітлення. Крім того, смітники і лавки були закуплені і встановлені. Місцева фірма погодилась зробити спеціальну підготовчу роботу по освітленню парку безкоштовно.

Сьогодні Площа Чехова стала місцем, де люди проводять вільний час, особливо влітку, під час сонячних днів. Команда проекту продовжує свою роботу, щоб зібрати кошти для втілення повноцінного концепту нового парку.

Фото та відео концепту проекту можна подивитись нижче

Джерело: www.scuarulcehov.wordpress.com

  

 

Нове життя для площі Чехова (Кишинів, Молдова)

Чи був матеріал корисним?

Дякуємо Вам за участь в голосуванні!

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *