Як зменшити розмір рахунку за надання неякісних комунальних послуг?

Комунальні послуги стають дорожчими. Іноді люди отримують платіжки з завищеними показниками чи сумами. Бувають випадки, що комунальні служби завищують показники, але з цим варто боротись і добиватись перерахунку.

Питання перерахунку вартості за надання неякісних житлово-комунальних послуг регулюється Постановою Кабінету Міністрів України . Зокрема, виходячи з її положень, кожен громадянин має право звернутись до суб’єкта господарювання, який надає відповідні послуги, із скаргою на їх якість та вимогою перерахувати вартість виставленого рахунку.

Для отримання нового рахунку, вже з перерахованою вартістю комунальних послуг, необхідно здійснити такі дії:

  1. Звернутися до відповідного суб’єкта господарювання, який надає послуги. Звертаємо увагу, що таким суб’єктом може бути як комунальна служба, так і приватна компанія, яка обслуговує будинок. Звернення краще всього оформити у письмові формі, хоча у телефонному режимі звернутись також можливо.

Після відповідного звернення, до Вас мають завітати представники комунальної служби або компанії, яка надає послуги, та здійнити оцінку якості наданих житлово-комунальних послуг.

  1. Зафіксувати дату звернення, оскільки протягом місяця, що настає за розрахунковим, суб’єкт господарювання зобов’язаний здійснити перерахунок розміру плати за надані споживачеві послуги у разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості незалежно від наявності заборгованості за надані послуги.
Як зменшити розмір рахунку за надання неякісних комунальних послуг?

Чи був матеріал корисним?

Дякуємо Вам за участь в голосуванні!

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *